Przejdź do treści

Jakie informacje przekazać podczas zamawiania lawety?

Jakie informacje ułatwiają przyjęcie zlecenia podczas zamawiania lawety?

W czasie podróży niezależnie od dystansu czy warunków atmosferycznych, zawsze istnieje ryzyko wystąpienia awarii pojazdu lub stłuczki czy wypadku drogowego. W takich sytuacjach kluczowe jest szybkie i skuteczne zareagowanie. Jednym z działań jest szybkie wezwanie pomocy drogowej. Sprawdźcie jakie informacje są potrzebne do szybkiej realizacji zlecenia.

Sprawdź swoją lokalizację

Zanim skontaktujesz się z firmą świadczącą pomoc drogową, upewnij się, że masz pełną informację o swojej lokalizacji. Warto użyć aplikacji mobilnej do geolokalizacji lub podać dokładny adres, co ułatwi szybkie dotarcie do Ciebie przez zespół pomocy drogowej.

Opisz problem – jakie kwestie są najważniejsze?

Przed rozmową z nami podaj możliwie dokładny opis problemu, który wystąpił. Czy to awaria mechaniczna, uszkodzenie opony czy też potrzeba holowania pojazdu – im więcej informacji dostarczysz, tym łatwiej będzie odpowiednio przygotować się do udzielenia pomocy.

Potrzebne dokumenty i informacje

Przed dzwonieniem do pomocy drogowej, przygotuj swoje dokumenty, takie jak dowód rejestracyjny pojazdu oraz swoje dane osobowe. W razie potrzeby, podaj również informacje o aktualnym stanie pojazdu, takie jak marka, model i rocznik. Dodatkowo, istotne są także szczegóły dotyczące stanu technicznego pojazdu, tzn. informacje o stanie wahaczy, hamulców, skrzyni biegów oraz sprawność stacyjki. Jeżeli wiesz jakie mogą być przyczyny zaistnienia awarii, też podaj je naszemu specjaliście.

Silesia Assistance – Z nami bezpieczniej!

Stłuczki czy awarie drogowe mogą być dość stresującym doświadczeniem. W takich przypadkach nieoceniona jest pomoc osób, które wiedzą co należy zrobić w pierwszej kolejności. U nas oprócz wykwalifikowanej ekipy zyskujesz także wsparcie w postaci parkingu czy też auta zastępczego. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Telefon:

606 985 606
501 718 305

Odwiedźcie także nasz profil na Facebooku oraz Instagramie

#silesiaassistance #pomocdrogowa #wypadek

ZOBACZ TAKŻE: